Aynalı Kapı Kolu İmalatı Yapmaktayız 0 212 615 77 87

Aynalı kapı kolu imalatı üreticileri arasında ciddi bir yeri olan Çelebi Kapı Kolları uzun yılladır tecrübesi ve birikimi ile en iyi malzemelerden en kaliteli cihaz ve profesyonel üretim ve kalite kontrol ekibi ile kapı kolu imalatı sektöründe yerini almıştır.

Alüminyum aynalı kapı kolu katogorisinde bulunan ürünlerimiz ömür boyu eskimeyecek görsel tasarımı ile  ev ve işyerlerinize çok estetik bir görünüş katacaktır.

·         Alüminyum Aynalı Kapı Kolu Çelebi Kapı Kolları modellerimizde Birinci sınıf hammadde malzemesi olarak alüminyum ve sac malzeme kullanılmış olup üst yüzeyi saten nikel kaplamayla kaplıdır.

·         Üründe Birinci sınıf malzeme kullanıldığı için darbe ve kırılmaya karşı dayanıklılık seviyesi oldukça yüksek düzeydedir.

·         Birinci sınıf hammadde kullanımı ile Çelebi Kapı Kolları ürün çeşitlerimizde zamanla oluşabilecek kırılma, yerinden çıkıp – elde kalma, kaplama yüzeyinin soyulması gibi sorunlarla karşılaşılmamaktadır.

·         Çelebi Kapı Kollarında en son teknoloji makineler ve Birinci sınıf kaplama malzemesi kullanıldığından dolayı ürünün kaplama kalitesi çok iyi düzeydedir.Bu  nedenle paslanmaya karşı oldukça dayanıklıdır.

·         Tüm ürünlerde kaplama standardı olarak, American National Standart For Materials and Finishes ANSI/BHMA A-159.18-1993 şartnamesi uygulanmaktadır. Söz konusu şartname Amerikan Ulusal Standartlar Enstitüsü tarafından (ANSI-INC) onaylanmış, LVH Coatings Ltd. Birmingham- İngiltere tarafından firma sertifikalandırılmıştır.

·         Kırılmaya ve paslanma tepkimesine karşı dayanıklı olduğundan dolayı uzun yıllar boyunca ev ve iş yerlerinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

·         Ürünün temizliğini için , ürünü nemli bir bez yardımı ile silmeniz ardından kurulama işlemini yapmanız yeterli olacaktır.

·         Ürünlerimizi sadece çamaşır suyu, tuz ruhu gibi kimyasal malzemelerle temas ettirilmemesi önemle rica olunur.

·         Kimyasal malzemelerle temas halinde ürün garanti kapsamından çıkmaktadır.

·         Ürünün garanti süresi 1 yıl olarak belirlenmiş bulunmaktadır.

·         Ürünlerimizin tümü , alanında uzman arkadaşlar tarafından kalite kontrol prosesinden geçirildikten sonra paketleme işlemine tabi tutulmaktadır.

 

Ürün Çeşitleri

 

·         Oda Kapı Kolu: Tüm ortamlarda iç kapı kolları kısmında kullanılan kapı koludur.Sağ yada sol kapı kolu diye bir ayrıcalık yoktur, tüm kapılara rahatlıkla kullanılabilir.

·         Wc Kapı Kolu: Tuvalet ve banyo kapılarında kullanılan kullanışlı bir kapı koludur.

·         Yale Kapı Kolu: Apartman giriş kapılarında ve de daireye giriş kapılarında kullanılmakta olan ve kapının açılış yönüne göre sağ yada sol olarak montajı yapılan kapı kollarıdır.

 

Not:Yale Kapı Kollarının Yönü Nasıl Belirlenir : Yale ( dış kapı ) kapının iç tarafında durarak kolu hangi elinizle tutuyorsanız kol o yöndür .Örneğin kolu sağ elle tutup acıyorsanız kol sağ dır.

 

Önerimiz ;

 

·         Duvara çarpan kapılar hem kapı kolunu deforme edip bozar hemde duvarınızın boyasının bozulmasına sebebiyet verir.

·         Bu yüzden kapı kolunuzu satın aldıktan sonra kapının duvara çarpmaması ve zarara sebebiyet vermemesi için size uygun olan tipte kapı tamponu almanızı tavsiye ederiz.

·         Kapı tamponu ile birlikte kullandığınızda ürünü rahatlıkla uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.